Ps-design
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ikariam JOc online pe net

In jos 
AutorMesaj
ICo
Administrator
Administrator



Numarul mesajelor : 319
Varsta : 30
Data de inscriere : 09/03/2008

ikariam JOc online pe net Empty
MesajSubiect: ikariam JOc online pe net   ikariam JOc online pe net Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 6:07 pm

UN joc aproape ca triburile destul de dragut eu il joc si imi place ff mult ikariam JOc online pe net 776168:X acuma ca sa va dati si voi seama despre ce este vorba am sa ca fac un tur al jocului :


Incepem:
La inceputul Ikariam-ului primesti un oras mic , o fertila bucata de pamant pe o coasta verde.Poti sa o transformi intr-un oras infloritor si capitala a unui imperiu mare?Aceste pagini iti vor oferi o idee generala despre cum se ajunge acolo.

Sunt cinci resurse distribuite pe insulele lumii: Materiale de constructii, Vin , Marmura , Cristalul de sticla si sulful.In timpul jocului vei avea nevoie de o multime de materiale de constructii - repartizeaza muncitorii astfel incat sa obtii material de constructii si extinde depozitele de resurse impreuna cu alti jucatori de pe insula!

Dupa ce ai sortat rezervele de resurse poti incepe sa iti extinzi orasul.1 O Academie iti permite sa faci descoperiri fantastice.2 In cazarme incepi instruirea trupelor. 3 Construirea unui punct de comert si a navelor de comert iti va permite sa faci schimb de resurse cu alti jucatori.

Patru indrumatori loiali vor fi alaturi de tine , pentru ca tu sa fi mereu la curent si sa iti poti tine capul deasupra apei.Cand se aprind inseamna ca a sosit un nou mesaj pentru tine.Atunci poti obtine cele mai noi informatii de la indrumatorii tai.

Poti schimba vederea in Ikariam cum doresti.De la vederea lumii asupra hartilor insulelor la vederea orasului.Acum ai invatat toate lucrurile importante pentru a incepe - mai trebuie doar sa te inregistrezi(gratis!)si apoi esti gata de start!

Puteti gasi turul pe siteul jocului cu iamgini cu tot eu doar am dat copy-paste il gasiti aici

Adresa jocului http://www.ikariam.ro/

Succes celor care se vor inscrie "!"
Sus In jos
 
ikariam JOc online pe net
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ps-design :: FreeZone :: Activiti :: JOcuri-
Mergi direct la: